Про табір
Про табір
Про табір
Про табір
Про табір
Про табір
Про табір
Про табір
Про табір
Про табір
Slider
Головна

ПРО ТАБІР

Дитячий оздоровчий табір “Брусіно” розташований в мальовничому сосновому лісі на території національного парку “Святі гори”. М’який клімат, сосновий бір сприяє оздоровленню дітей і повноцінному відпочинку. На території табору розташовані хвойний і листяний ліс, озеро з піщаним пляжем.

Для дітей існує розвинена інфраструктура відпочинку і оздоровлення: відкритий плавальний басейн, водні гірки та басейн для водного футболу, спортивні майданчики, відкритий концерт-хол з сучасним звуковим і світловим обладнанням, літній критий клуб з кінотеатром і звуковою стереосистемою, мотузковий парк, спортивні атракціони, студійні приміщення і творчі лабораторії, відкритий каток з покриттям Super Glide.

Ми створюємо умови для незабутнього відпочинку, приємного спілкування, творчого саморозвитку і спортивно-оздоровчіх робіт.

Про табір

ВІДПОЧИНОК В ТАБОРІ

Про табір

МОТУЗКОВИЙ ПАРК

Про табір

БАСЕЙН І ВОДНІ АТРАКЦІОНИ

Про табір

РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА

Про табір

СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА

Про табір

ДИТЯЧА ТВОРЧІСТЬ

Про табір

Відпочинок в таборі

У нашому таборі ніколи не буває нудно.

Програма заходів складена відповідно до віку і інтересів дітей. команда професіоналів-однодумців створює всі умови для реалізації креативних організаторських і творчих здібностей дітей.

Про табір

Мотузковий парк

Мотузковий парк дитячого табору «Брусіно» – це справжня база активних та екстрімальних розваг для тих, хто не може сидіти на місці.

Універсальна траса, досвідчені інструктори і яскрава місцевість допоможуть Вашій дитині отримати початкові навички туризму. Вас чекає смуга перешкод з мотузок, сіток, канатів, дерев’яних брусів, павутинок.

Всі завдання розташовані на різній висоті і розділені за рівнем складності: від найпростіших, до захоплююче складних.

Універсальна траса із завданнями в нашому «Мотузковому парку» адаптована як для дітей і новачків, так і для фізично-витривалих хлопців.

Про табір

Басейн і водні атракціони

Лісовий  дитячий табір  “Брусіно” є одним з небагатьох закладів оздоровлення в області, яка має сучасний  басейн!

Розмір басейну 12 х 25 метрів, обладнаний автоматичною системою фільтрації води.

Навколо басейна облаштована зручна штучна галявина для відпочинку, ігор, сонячних ванн і спілкування дітей.

Басейн в нашому таборі “Брусіно” є безпечним місцем дозвілля дітей. Штучна водойма розподілена на дві зони для різної вікової групи дітей.

Про табір

Розважальна програма

Кожна зміна в таборі «Брусіно» – це авторська програма, нові друзі та незабутні зустрічі. Це конкурси та ігрові програми, концерти та фестивалі, мюзикли, рольові ігри та вікторини. Тематичні зміни дають направлення кожному дню.

У програму зміни включено:

  • Рольові ігри;
  • Розвиваючі майстер класи, де діти засвоюють ази вокальної та акторської майстерності, живопису, бального та сучасного танцю;
  • Ділові ігри для старшокласників, комп’ютерна лабораторія, проф. орієнтовані програми, бізнес – сесії.
Про табір

Спортивно-оздоровча програма

У таборі працює сучасний медичний корпус оснащений відповідним обладнанням, повним набором медикаментів. Дітей обслуговують професіонали-педіатри вищої категорії і досвідчений медичний персонал. У програмі оздоровлення враховуються вікові та психофізіологічні особливості дітей. Медичним персоналом постійно проводяться профілактичні процедури в лісі на свіжому повітрі, у воді:

Про табір

Дитяча творчість

Чудовим доповненням до оздоровлення дітей є комплекс творчих лабораторій, які створюють креативний простір і умови для саморозвитку.

У таборі працює містечко майстрів: майстерня бісероплетіння, квілінгу, орігамі, образотворчого і прикладного мистецтва.

В кінці кожної зміни проводяться ярмарки і виставки дитячої творчості.

Головна

ОНЛАЙН БРОНЮВАННЯ

Главная