Відпочинок та оздоровлення дітей – це обов’язкові режимні моменти. Медичний персонал табору коригує режимні моменти, згідно погодних умов, стежить за виконанням санітарних і гігієнічних норм.

У разі нездужання дитині буде обов’язково надана допомога медичним персоналом нашого табору. Пункт прийому хворих дітей працює цілодобово і має ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ медикаментів, необхідних для надання допомоги хворій дитині.

НЕ ДАВАЙТЕ З СОБОЮ В ТАБІР ДИТИНІ ЛІКИ!

Пам’ятайте, що безконтрольне і необгрунтоване застосування навіть самих “нешкідливих таблеток” може завдати серйозної шкоди здоров’ю. Крім того, самолікування дитини і його перебування серед здорових дітей – небезпечно для здоров’я його друзів.

Категорично забороняється! Передавати дітям молочні, рибні, м’ясні продукти і консерви, тістечка, торти з кремом, чіпси, немиті фрукти, овочі, ягоди, не сертифіковані соки, газовану воду.

Протипоказання (абсолютні протипоказання) для знаходження дитини в нашому оздоровчому центрі:

– всі захворювання в гострому періоді, хронічні захворювання в стадії загострення, лихорадящие діти;

– всі інфекційні захворювання до закінчення терміну ізоляції, а також діти контактні з інфекційними хворими до закінчення терміну карантину;

– всі контактні захворювання шкіри і слизових оболонок (очей, порожнини рота і ін.);

– всі форми туберкульозу;

– діти з розладами поведінки (дісоціальное або агресивна поведінка);

– діти з розумовою відсталістю;

– діти з захворюваннями органів руху і периферичної нервової системи, що вимагають спеціального догляду і поcтороней допомоги;

– епілепсія, всі судомні і синкопальні стани, органічні захворювання центральної нервової системи;

– гемофілія та інші захворювання, що супроводжуються кровотечами;

– цукровий діабет;

– залежність від психотроних речовин і алкоголю;

– енурез;

– бронхільна астма.

Безумовно, є діти, стан здоров’я яких, дозволяє відпочивати їм в таборі, але вимагає продовження планового лікування. Необхідність такого лікування повинна бути відображена в медичній довідці. Доктор табору огляне Вашу дитину і зробить свій висновок про можливість безпечного його оздоровлення в нашому центрі. Вам буде необхідно здати на зберігання в медпункт медикаменти в оригінальній упаковці, приклавши чек з аптеки. Протягом всієї зміни дитина зможе безперешкодно отримувати своє планове лікування під контролем медперсоналу табору, а перед від’їздом додому забрати залишилися ліки. ЗБЕРІГАННЯ БУДЬ-ЯКИХ МЕДИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ У ДІТЕЙ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

За фальсифіковані медичні документи дитини відповідальність лягає на їх батьків!

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! Доктор Айболіт.