Прийом дітей в “Брусіно” здійснюється в день початку зміни, зазначеної в путівці. Час прийому дітей з 8-00 і не пізніше 13-00 дня заїзду. Реєстрація проходить після первинного медичного огляду дитини. При наявності правильно оформлених документів, діти розподіляються по групах.

previous arrow
next arrow
Slider

Адаптація дітей до нових для них умов тимчасового дитячого колективу – це складний психолого-педагогічний процес. Тому, намагайтеся не турбувати дитину телефонними дзвінками і відвідинами під час періоду адаптації (Перші 4-5 днів). Адміністрація та працівники табору не несуть відповідальності за матеріальні цінності відпочиваючих дітей: мобільні телефони, вироби з дорогоцінних металів і каменів, дорогі речі, фото-, аудіо-апаратура.

Загони формуються за віковим принципом з урахуванням статі дитини. Побажання дітей враховуються при наявності вільних місць, але згідно віку. Якщо прохання батьків пов’язана з розподілом в один загін дітей-родичів, то ми можемо розподілити їх в загін за віком молодшого з хлопців. Число дітей в молодших і середніх загонах – 20 осіб, в старших – 40. У кожному загоні двоє вожатих, які знаходяться з дітьми цілодобово. Заздалегідь попереджаємо дітей і їх батьків, що перехід із загону в загін протягом зміни зробити неможливо з технічних причин.